- چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨
گالری تصاویر
صفحه اصلی > ویژگیهای مرکز 
ویژگیهای مرکز

ویژگیهای مرکز درمان ناباروری هلال ایران (رویش)

 

         متخصصان صاحب نام

استفاده از متخصصان صاحب نام و پژوهشگران پژوهشگاه رویان و بهره مندی از تجارب چندین ساله پژوهشگران در زمینه درمان ناباروری، یکی از اصلی ترین ویژگی های این مرکز به حساب می آید. مجموعه رویش با اتکا به کادر پزشکی متخصص، متعهد و مجرب خود به درمان ناباروران در سراسر کشور و کشورهای همسایه می پردازد.

 

       تجهیزات روزآمد

استفاده از تجهیزات پیشرفته و به روز و همچنین بهره مندی مرکز درمانی رویش از امکانات گسترده مجموعه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، شرایط ایده آلی را جهت خدمت رسانی به بیماران فراهم آورده است.

 

       هتلینگ

مجموعه هتل-آپارتمان های جانبی در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، شرایط مناسبی را برای درمان بیماران نابارور به ویژه مراجعه کنندگان شهرستانی و بیماران خارجی فراهم می سازد. چراکه با توجه به طولانی بودن سیکل درمان و نیاز به رعایت شرایط کم تحرکی و دوری از اضطراب و سایر دغدغه های معمول، وجود این هتل-آپارتمان ها کمک شایانی هم در جهت حمایت روحی و هم کاهش هزینه های مربوط به زوج های نابارور می کند.

 

      درمان بیماران خارجی

باتوجه به جایگاه علمی ایران در زمینه سلولهای بنیادین و درمان ناباروی و هزینه درمان مناسب آن، فرصتی نیز برای مراجعه زوجهای نابارور از کشورهای همسایه به این مرکز فراهم شده است.

همچنین وجود مشترکات فرهنگی و اعتقادی میان ایران و کشورهای اسلامی و اهمیت رعایت اصول شرعی در درمان ناباروری برای جوامع اسلامی، رویش را به مرکزی مطمئن برای درمان مراجعه کنندگان مسلمان تبدیل کرده است.

 
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
 
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
 
info@helalclinic.com
 
بازديدکنندگان اين صفحه: 5040 بازديدکنندگان امروز : 36 کل بازديدکنندگان : 1616396 بازديدکنندگان آنلاين : 13

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.