- يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧
گالری تصاویر
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > با حمایت از اقدامات مجتمع دارویی درمانی باعث هم افزایی فعالیت ها شویم


  چاپ        ارسال به دوست

دبیر کل جمعیت هلال احمر در مراسم تکریم و معارفه روسای مجتمع دارویی درمانی هلال ایران

با حمایت از اقدامات مجتمع دارویی درمانی باعث هم افزایی فعالیت ها شویم

دبیرکل جمعیت هلال احمر در مراسم  تکریم و معارفه روسای مجتمع دارویی درمانی هلال ایران از حمایت جمعیت هلال احمر از فعالیت های مجتمع خبر داد و گفت: برای افزایش هم افزایی فعالیت ها با همه امکانات از این مرکز درمانی حمایت می کنیم.

به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، مهندس محمود محمدی نسب، به نابسامانی هایی که درنظام سلامت وجود دارد اشاره کرد و گفت:  فعالیت در حوزه سلامت بسیار سخت است و تمام بار مشکلات طرح های مختلف به عهده تیم درمانی است و در این شرایط باید حمایت ویژه تری از این بخش ها به عمل آید.

وی جلب اعتماد مردم را یک سرمایه عظیم برای مجموعه دانست و گفت: همین که این مرکز درمانی با تمام این مشکلات توانسته اعتماد مردم را جلب کند باید به تیم آن خسته نباشید گفت و بیش از پیش یاری به آن رساند.  

دبیرکل جمعیت با تشکر از اقدامات دکتر چوبینه در مجتمع افزود: دکتر سید محمد اکرمی هم از مدیران بسیار فعال و خوش فکر است و ما امیدوارم در ادامه راه موفق باشند.

دکتر سید محمد اکرمی در مراسم تکریم و معارفه روسای مجتمع دارویی درمانی هلال ایران

همه با هم برای اعتلای اهداف جمعیت هلال احمر فعالیت کنیم

 

دکتر سید محمد اکرمی نیزدر این مراسم با بیان اینکه باید تلاش کنیم بیش از پیش  اهداف والای جمعیت هلال احمر محقق شود، گفت: التیام آلام بشری از مهترین این اهداف است که امیدوارم با یاری همکاران محقق شود.

رئیس مجتمع با بیان اینکه شناساندن این مرکز درمانی و خدمات آن به مخاطبان یکی از مهم ترین اهداف ما خواهد بود ،گفت : باید بیشتر از گذشته نام هلال احمر و این مرکز و فعالیت های آن را به مردم بشناسانیم.

دکتر اکرمی با اشاره به اینکه آماده است از تجربیات ارزشمند همکاران استفاده کند، گفت: جلسات هم اندیشی متعددی تشکیل خواهد شد تا بتوانیم با همفکری راه های توسعه بهتر مجموعه را فراهم کنیم.

 

رئیس سابق مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در مراسم تکریم و معارفه روسای مجتمع دارویی درمانی هلال ایران

افزایش جذب بیماران از 198 هزار بیمار به 248 هزار بیمار

 

رئیس سابق مجتمع دارویی درمانی هلال ایران از افزایش جذب بیماران از 198 هزار بیمار در ابتدای مدیریت به 248 هزار بیمار در حال حاضر خبر داد.

دکتر حمید چوبینه اظهار داشت: با وجود مشکلات فراوانی که در این مدت گریبان مراکز درمانی را گرفته بود ما با همکاری پرسنل مجموعه خصوصا پزشکان جذب بیماران را افزایش دهیم.

وی با اشاره به اینکه در این مدت در راستای اهداف جمعیت هلال احمر، دفتر تکریم بیماران راه اندازی شد، افزود: در راستای حمایت از بیماران کم بضاعت و با همکاری پزشکان سالانه مبلغ یک و نیم میلیارد تومان تخفیف و خدمات رایگان به بیماران داده شده است.

دکتر چوبینه با تاکید بر اینکه در بخش جذب کمک های خیرین هم تعاملات زیادی صورت گرفته که اهدای دو دستگاه دیالیز و ماشین آمبولانس توسط بانک رفاه بخشی از این فعالیت ها بوده است.

رئیس سابق مجتمع دارویی درمانی هلال ایران همچنین با اشاره به اینکه راه اندازی مرکز ژنتیک و بانک خون و تجهیز کردن مراکز درمانی به جذب بیماران کمک کرده است. افزود: این منطقه به دلیل کمبود مراکز درمانی نیاز به امکانات بیشتری دارد که امیدوارم در آینده این امکانات به مجموعه اضافه شود.

 

 


٠٨:٤٠ - شنبه ١٦ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٤٩    /    تعداد نمایش : ٤٢١تهرانپارس - خیابان جشنواره - بعد از چهارراه سید الشهدا
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
info@helalclinic.com
بازديدکنندگان اين صفحه: 300483 بازديدکنندگان امروز : 351 کل بازديدکنندگان : 1374335 بازديدکنندگان آنلاين : 19

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.