- دوشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٧
گالری تصاویر
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > از بازدید فعالیت های هلال احمر ایران شگفت زده شده ام


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس صلیب سرخ اکوادور در بازدید از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران

از بازدید فعالیت های هلال احمر ایران شگفت زده شده ام

در این بازدید که  خانم گراسیا آلبان دتورس، رئیس صلیب سرخ اکوادور را خانم مونیکا پسانتیس و تانیا مارسلا سانچز مدیرکل سازمان خون و مدیر خدمات بشردوستانه همراهی می کردند، رئیس صلیب سرخ اکوادور با تقدیر از فعالیت های جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران گفت: از دیدن فعالیت های هلال احمر ایران شگفت زده شده ام. 

به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، در این بازدید دکتر چوبینه مدیر عامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با خوش آمد گویی به این هیات گفت: فعالیت های جمعیت هلال احمر ایران همانند کشور ایران تنوع زیادی دارد و هلال احمر جمهوری اسلامی ایران علاوه بر فعالیت های امدادی در بخش درمان،  تولیدات کاربردی و آموزش جوانان داوطلب فعالیت های ارزشمندی دارد. 

به گفته چوبینه مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در سال 53 اهدا شده و از تاریخ به بعد به همت جمعیت هلال احمر خدمات دارویی و درمانی ارائه می کند. وی در این مورد  اضافه کرد: در این مرکز که فعالیت های در حوزه چشم پزشکی، در مان بیماران نابارور، دیالیز و ... انجام می شود سالانه 250 هزار مراجعه کننده دارد که از این تعداد مراجعه کنندگانی از کشورها ی همسایه نیز وجود دارد.

دکتر چوبینه خاطر نشان کرد: در بخش درمان بیماران خارجی به دلیل هزینه های پایین و دانش بالایی که متخصصان ما دارند این بخش رونق زیادی دارد و سالانه پذیرای بیمارانی از کشورهای عراق، عمان، تاجیکستان و حتی کشورهایی مانند تانزانیا هستیم.

مدیر عامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران همچنین به اقدامات این مرکز در درمان بیماران نیازمند اشاره کرد و گفت: در بحث کمک به بیماران نیازمند سالانه 15 میلیارد ریال هزینه می شود که این مبلغ به صورت تعرفه در درمان بیماران نیازمند هزینه می شود. 

رئیس صلیب سرخ اکوادور 

مشتاقیم از تجربیات درمانی هلال احمر ایران استفاده کنیم 

 

خانم گراسیا آلبان دتورس، هم در این دیدار گفت اشتراکات ما در مباحث انساندوستانه در صلیب سرخ و هلال احمر باعث شده ما در این بازدید خیلی هیجان زده  باشیم.

وی افزود: ما خوشحالیم که از یکی از افتخارآمیز ترین جمعیت های جهانی بازدید می کنیم و ما به دلیل وجود مرکز توانبخشی ایران در اکوادور با فعالیت های شما آشنایی داریم ولی این دیدار تجربه بسیار مثبتی درفعالیت ها دو جانبه خواهد بود.

دتورس خاطرنشان کرد: روحیه بشردوستانه اشترک ماست و از روزی که از فعالیت های شما  بازدید کردیم به فکر اشتراکات و تجربه های مشترک هستیم و این آمادگی وجود دارد تا از دانش و تجربیات شما استفاده کنیم. رئیس صلیب سرخ اکوادور با مثبت خواندن بحث توریست درمانی پیشنهاد داد که این طرح به صورت یک ایده جهانی از سوی جمعیت هلال احمر ایران مطرح شود تا بتوان از آن به صورت مناسب بهره برداری کرد. 

وی در پایان با اشاره به اینکه صلیب سرخ اکوادور دارای شبکه های سلامت است گفت: تمایل داریم در بخش های درمانی از تجربیات و تخصص های شما به ویژه در درمان ناباروری بهره بگیریم.

 


٠٩:٢٢ - دوشنبه ٢٦ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٠٠    /    تعداد نمایش : ٣٣٩تهرانپارس - خیابان جشنواره - بعد از چهارراه سید الشهدا
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
info@helalclinic.com
بازديدکنندگان اين صفحه: 252653 بازديدکنندگان امروز : 274 کل بازديدکنندگان : 1150924 بازديدکنندگان آنلاين : 5

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.