- دوشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٧
گالری تصاویر
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > سرمایه‌گذاری پنج میلیارد ریالی خیرین در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران


  چاپ        ارسال به دوست

طی سال گذشته انجام شد

سرمایه‌گذاری پنج میلیارد ریالی خیرین در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران

مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، نوسازی و به‌روز رسانی تجهیزات را از اقدامات قابل توجه انجام شده طی یک سال گذشته برشمرد و افزود: یک سری از خدمات به صورت خیریه از نیکوکاران دریافت شد که ارزش ریالی آن بیش از پنج میلیارد ریال است.

به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، دکتر حمید چوبینه مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری سلامت افزود: به منظور توسعه و نیز تعمیق ارئه خدمات درمانی به مراجعین، طی یک ساال گذشته اقدامات بسیاری انجام شد که می‌توان به بهره‌برداری از مرکز جامع ژنتیک سلامت مادر، کودک و جنین با حضور مقامات جمعیت هلال احمر در اردیبهشت ۹۵ اشاره داشت.

چوبینه با بیان این‌که افزایش نوع خدمات به مراجعین از اهداف ما است، افزود: رسانه می‌تواند حلقه ارتباطی مناسبی را بین مردم و مسؤلین ایجاد نماید که در انتقال خواسته‌های مردم قطعا موثر خواهد بود.

وی تصریح کرد: همچنین به منظور دریافت آسان خدمات مربوط به سازگاری‌های خونی برای بیماران دیالیزی، نسبت به اخذ مجوز از سازمان انتقال خون اقدام و بانک خون در این مجتمع راه‌اندازی گردید.

چوبینه خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از بانک خون مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، بیماران دیالیزی مجبور به مراجعه به مراکز دیگر نیستند و در آینده نزدیک با راه‌اندازی بیمارستان، خدمت مذکور در این مرکز درمانی نهادینه خواهد شد.

مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران یادآور شد: به منظور ساماندهی حمایت از بیماران، دفتری تحت عنوان «مشاوره، تکریم و حمایت از بیماران» راه‌اندازی شد تا ارائه مشاوره‌های علمی و کارشناسی به مراجعین تا حد امکان صورت گیرد.

چوبینه با تاکید بر این‌که بهره‌برداری از سه مرکز جامع تصویربرداری، توانبخشی و درمان بیماران سرطانی به عنوان یکی از اهداف عمده در این مجتمع است که طبق برنامه زمان‌بندی اجرایی خواهد شد، تصریح کرد: طبق استنادات واحد روابط عمومی، مجتمع دارویی درمانی هلال ایران بزرگترین مجتمع درمانگاهی خاورمیانه به شمار می‌آید.

وی گفت: اقدامات لازم برای بهره‌برداری از مرکز جامع توانبخشی انجام شده و امید است با حمایت مسؤلین جمعیت هلال احمر طی چند ماه آینده، شاهد افتتاح این مرکز باشیم.

وی یادآور شد: به عنوان گام اول، درخواست مجوز بخش فیزیوتراپی به وزارت بهداشت ارسال شده است.

افزایش خدمات در بخش‌ها از اهداف عمده ما است

چوبینه در بخش دیگری از سخنان خود به از سرگیری ساخت بیمارستان در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران اشاره و بیان داشت: با بازنگری در نقشه‌های بیمارستانی و به‌روز کردن آنها و نیز اقدامات مربوط به مقاوم‌سازی، فعالیت ساخت و ساز از سر گرفته شده و تعداد طبقات نیز افزایش یافته است.

وی از سرمایه‌گذاری دو میلیارد تومانی با حمایت جمعیت هلال احمر در احداث این بیمارستان خبر داد و افزود: اقدامات برای تسریع در ساخت و ساز در حال انجام است.

مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با بیان این‌که چند مساله را برای ارائه خدمت می‌توان در نظر داشت، یادآور شد: علاوه بر توسعه فعالیت‌ها، افزایش زمان پاسخگویی به مراجعین برنامه‌ریزی شد که گسترش فعالیت‌های شیفت عصر در این راستا صورت گرفت.

چوبینه، نوسازی و به‌روز رسانی تجهیزات را از دیگر اقدامات قابل توجه انجام شده طی یک سال گذشته برشمرد و افزود: یک سری از خدمات به صورت خیریه از نیکوکاران دریافت شد که ارزش ریالی آن بیش از پنج میلیارد ریال است.

وی خاطرنشان کرد: افزایش خدمات در بخش‌ها از اهداف عمده ما است که بر این اساس، ارائه خدمات مربوط به سونوگرافی و ایجاد ورک شاپ‌های جدید برای برگزاری همایش‌ها را می‌توان مورد اشاره قرار داد.

چوبینه گفت: ورود به عرصه آموزش و پژوهش از دیگر اقدامات انجامشده است تا ضمن بهره‌گیری از ظرفیت‌های مجموعه و دانش کادر درمانی، بتوانیم این علم را در اخیار دیگر بخش‌ها قرار دهیم که در این راستا، عقد قرارداد با دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی مدنظر است تا به تقویت فعالیت‌های درمانی کمک شود.

وی یادآور شد: با ایجاد شورای تحقیقات و فناوری که مجوز آن از سوی جمعیت هلال احمر صادر شده بود، اولین سمینار بین‌المللی در زمینه درمان ناباروری، سال گذشته با مشارکت کشور ایتالیا برگزار شد که امسال نیز با محوریت چشم پزشکی و دیالیز برگزار خواهد شد.

مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران همچنین از آموزش تیم‌های اعزامی از افغانستان و تاجیکستان در حوزه دیالیز خبر داد و اذعان داشت: مرکز دیالیز این مجتمع جزء مراکز رده اول در سطح کشور و حتی خاورمیانه است.

 


١٢:٣٨ - شنبه ٢٤ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٢٢٩٨    /    تعداد نمایش : ٣٠٠تهرانپارس - خیابان جشنواره - بعد از چهارراه سید الشهدا
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
info@helalclinic.com
بازديدکنندگان اين صفحه: 252649 بازديدکنندگان امروز : 270 کل بازديدکنندگان : 1150920 بازديدکنندگان آنلاين : 3

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.